Lexíčkův výcvik s maminkou Kreizynkou

Fotogalerie: Štěňátka / Welpen 5. 6. 2011

1 | 2 | 3 | 4 >>

Lexíčkův trénink na zkoušky

Štěňátka / Welpen 1. 6. 2011

1. 6. 2011

 

Dnes nad ránem přivedla naše Bambulka na svět 5 překrásných štěňátek. První holčička vážila 524g, druhá holčička 530g, potom přišel na řadu chlapeček s 610g, čtvrtý kluk s 525g a pátý s 628g! Maminka i miminka jsou v pořádku a užívají si prvních společných chvil.
________________________________________________________________________________
 

Heute in der Früh hat unsere Babu 5 wunderschönen Welpen zur Welt gebracht. Zwei Mädls mit 524g und 530g, dann drei Buben (610g, 525g, 628g) Alle sind total süß und geniesen die ersten Momente auf der Welt mit der Mama.

 

 

 

Bambulčino rostoucí bříško... Už se nám to blíží!

 

59. den

 

48. den

 

Lexíček se teď na nějaký čas "odstěhoval" za jeho maminkou do rodné stanice Forever my. 

14 měsíční Lexíček v postoji

Lexíček, maminka Kreizynka a sestřička Verunka 

Lexíčkovy prázdniny

Bambulka - 40. den březosti a její pořád větší a větší bříško. :-)

Březí Bambulka a tak dále ...

27. 4. 2011

Dnes jsme byli s Bambulkou pozváni do "Lebenshilfe" (Lebenshilfe je organizace pro mentálně a zdravotně postižené spoluobčany). Bambulka oslnila, chovala se jako absolutní profík, všichni z ní byli nadšení a nakonec se s ní mazlili i ti, kteří se zvířat bojí. Bambulka si z nějakých svých důvodů oblíbila nejvíc osůbky s Downovým syndromem... Ale všeobecně si její přízně užili všichni, stejně jako ona si užila přízně všech. :-)

24. 4. 2011

Bambulka je březí! Na ultrazvuku jsme s panem doktorem napočítali 6 amniových váčků, takže se můžeme těšit na početný vrh štěňátek. Gratulace nastávajícímu tatínkovi JCh., Ch., ICh., GrandCh. A Chillipepper Dagchells a jeho paničce. :-)

 

29. 3. 2011

Máme nakryto a doufáme, že se brzy budeme moct těšit na štěňátka naší Bambulky a krasavce JCh., Ch. ICh., GrandCh. A Chillipeppera Dagchells!

 

Posila do teamu - naše malá Miminka

 

Pejskové a telátko ... to se jen tak nevidí ;-)

Hodně štěstí, žádné nehody, další rok plný pohody a s úsměvem na tváři, ať se vám vše vydaří!

Bambulka a skoro půlroční Lexíček

A zase o kus větší 8měsíční Lexík :-)

11. 11. 2010

Narozeniny...

 

Bambulka a její sestřičky slaví druhé narozeniny, a tak všem "Áčkám" přejeme jen to nejlepší!

 

Za poslední dobu přibyla spousta novinek i u sourozenců Bambulky a Alexe. Všem dodatečně gratulujeme k jejich úspěchům a Vám – návštěvníkům našich stráneček slibujeme, že na další novinky už nebudete muset nikdy tak dlouho čekat! ;-)

 

Art of Love Forever my: Na mezinárodní výstavě v Brně získala známku Výborná 4, na klubové výstavě v Oslavanech skončila jako Výborná, úspěšně složila OVVR s 228b. a nakonec to nejdůležitější – výsledek DKK 1/1, DLK 0/0. Tím Týnuška splnila všechny podmínky chovnosti.

April Dream Forever my: Má oficiálně vyhodnocené DKK s výsledkem 0/0 a stala se oficiálně chovnou fenou.

Amazing Heart Forever my: Dvakrát po sobě vyhrála mezitřídu se známkou Výborná 1, stala se Krajskou vítězkou a navíc úspěšně složila KZV v I. ceně.

 

A teď ještě sestřičky jediného pejska z Forever my…

 

Beautiful Molly Forever my: V pouhých šesti měsících složila OVVR s plným počtem bodů a stala se celkovou Vítězkou OVVR!

Beauty Queen Forever my: Se už dvakrát umístila se známkou VN2.

Kvalifikace na Crufts Tulln

28. 9. 2010

 

Lexíček se opět předvedl ve třídě dorostu, kde byl stejně jako minule naprosto nejmladší. Přesto anglickou rozhodčí opravdu okouzlil, vysloužil si posudek plný chvály a známku Velmi nadějný.

 

IHA Tulln 2010

Klubová výstava RK CZ v Oslavanech

18. 9. 2010

 

Bambulka se po dlouhé době vrátila do výstavního kruhu, Lexíček svou výstavní kariéru teprve odstartoval. Předvedl se ve třídě dorostu u paní rozhodčí Carol Coode a získal překrásný posudek plný chvály a známku Velmi Nadějný 4.

Bambulka nastoupila do velmi početné konkurence ve třídě otevřené a odnesla si také bezchybný posudek a známku Výborná od velmi uznávané rozhodčí Tricie Butteworth.

Na výstavě jsme nebyli sami, ukázaly se tady i Lexíkovy sestřičky Be Ever and Forever my, která získala známku Velmi Nadějná 2 a Beautiful Molly Forever my, která se umístila stejně jako bráška Alex na čtvrtém místě se známkou Velmi Nadějná.

Všem mockrát gratulujeme, rádi jsme vás po dlouhé době viděli!


Klubová výstava Oslavany

16. 7. Cvičeníčko s kachnou

11. 7. Návštěva u Mollynky

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

Všemi milovaná Denyska nás navždy opustila dne 17. 6. 2010. Nikdy na Tebe nezapomeneme, Deny!

 

Nový člen rodiny

6. 6. 2010

Rozrostli jsme se o zlatého klučinu jménem Back to the Future Forever my alias Lexíčka, kterého bychom tímto chtěli přivítat a popřát mu jen to nejlepší a nejkrásnější do života.

Cesta pro Lexíčka a trénink Bambulky

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Bambulčiny zdravotní výsledky

27. 4. 20010

Konečně dorazily tak dlouho očekávané zdravotní výsledky od MVDr. Šebka CSc. Bambulka má DKK i DLK 0/0 a OCD negativní. Máme velkou radost a gratulaci posíláme i do rodné stanice Forever my.

Bambulka v postoji - únor 2010

Bambulka slaví první narozeniny!

11. 11. 2009

Bambulka a její čtyři sestřičky dnes slaví rok od jejich příchodu na svět. Všem přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pozornosti.

Bambulka od miminka do prvních narozenin

 

OVVR Hvozdná u Slušovic

28. 10. 2009

Bambulka společně s její sestřičkou April Dream Forever my úspěšně složily klubovou bonitaci OVVR. Babu byla ze všech účastníku nejmladší , tabulku jí kazila jediná trojka a celkově jsme skončily na krásném čtvrtém místečku!Gratulujeme také Sapince, která OVVR také úspěšně dokončila!

OVVR Hvozdná u Slušovic

IHA Tulln

4. 10. 2009

Mezinárodní výstava v Tullnu byla zároveň kvalifikací na Cruft's, takže se sem sjela konkurence i z dalekého zahraničí. Bambulka nedávno vylínala, ale přesto si od anglické rozhodčí Sue Almey vysloužila krásný posudek a známku Výborná.

IHA Tulln

 

IHA Wels

23. 8. 2009

Výstavní maraton pokračuje. Izraelská rozhodčí Yolanda Nagler Bambulku ocenila známkou Výborná a pěkným posudkem. Strejda Chunny Chlupaté štěstí získal stejně jako včera známku Výborný 1, CACA

 

Vítěz střední a východní Evropy

22. 8. 2009

Bambulka se v početně obsazené třídě mladých probojovala mezi čtyři výborné fenečky (ostatním paní rozhodčí zadala horší známku) a skončila na nádherném třetím místě! Bambulka paní rozhodčí okouzlila vyspělostí na svůj věk, získala bezchybný posudek a porazila mnoho kvalitních starších feneček ze slavných zahraničních chovatelských stanic. Posuzovala paní rozhodčí Eberstahler.

 

IHA Wels

21. 8. 2009

Od přísné finské rozhodčí Pauly Heikkinen - Lehkonen získala Bambulka při své premiéře ve třídě mladých známku Výborná 3! Musela se probojovat obrovskou zahraniční konkurencí a jsme na ni moc pyšní.

 

3x CACIB Wels

1 | 2 >>

Klubová výstava Oslavany

6. 6. 2009

Na klubové výstavě v Oslavanech se Babu poprvé předvedla ve třídě dorostu. Jako úplně nejmladší ve své třídě získala od anglického rozhodčího Bernarda Catteralla známku Velmi nadějná 3. Kreizy Chlupaté štěstí vyhrála třídu pracovní s titulem CAC a navíc se stala Nejlepší fenou GR této výstavy! Gratulujeme.

KVR Oslavany 09

Klubová a Speciální výstava retrieverů Hluboká nad Vltavou

10. - 11. 5. 2009

Bambulka zvládla svou výstavní premiéru na jedničku ... a to doslova. V sobotu získala od Mrs. Janet Buckingham z kennelu Lindjan známku Velmi nadějná 1 a bezchybný posudek. Svůj úspěch si zopakovala i v neděli, kdy jí slavná chovatelka z chovatelské stanice Stanroph Mrs. Anne Woodcock zadala opět známku Vemi nadějná 1 a posudek bez jediné výtky. Poděkování za skvělé sobotní pedvedení Bambulky patří Lucce Srpové, které gratulujeme k vítězství ve třídě mladých s její krásnou Absolute Happy White Enny. Výstavy se zúčastnila Bambulčina sestřička April Dream Forever my, která ve třídě štěňátek skončila na druhém místě. A nechyběla ani JCh. Ch. Kreizy Chlupaté štěstí, která si po oba dva dny vysloužila známku Výborná 2, res. CAC.

KVR a SVR Hluboká nad Vltavou 09